Od 26 października w 5 województwach uruchomiliśmy nowy model obsługi podatników. Dzięki wcześniejszej rezerwacji wizyty podatnicy będą mogli komfortowo i szybko załatwić sprawy w urzędzie skarbowym. Bez kolejek i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

26 października usługa została wprowadzona w 5 regionach: dolnośląskim, lubuskim, opolskim, śląskim i warmińsko-mazurskim. W tych województwach już od poniedziałku podatnicy uzyskali dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę na terminy od 9 listopada włącznie. Wcześniejsze załatwienie sprawy (tzn. przed 9 listopada) będzie możliwe po skontaktowaniu się ze swoim urzędem. Docelowo usługa obejmie urzędy skarbowe również w pozostałych województwach i będą mogli z niej korzystać klienci KAS w całej Polsce.

 

https://www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl/web/bip-2801/izba-administracji-skarbowej-w-olsztynie/zalatwianie-spraw/umow-wizyte-w-urzedzie-skarbowym


 Sekretariat

Wieloosobowe Stanowisko Wsparcia i Obsługi Bezpośredniej

Urząd Skarbowy w Nidzicy


1586868877184

ul. Żeromskiego 11

13-100 Nidzica

tel.: +48 89 523 18 02

fax: +48 89 523 18 01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl/pl/urzad-skarbowy-w-nidzicy

1603807938067

https://www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl/web/bip-2801/izba-administracji-skarbowej-w-olsztynie/zalatwianie-spraw/umow-wizyte-w-urzedzie-skarbowym


 

US umow wizyte ULOTKA 1

US umow wizyte ULOTKA 2

RODO – klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl w zakładce Organizacja – Ochrona Danych Osobowych oraz w naszych siedzibach na tablicach informacyjnych.