IMG 9205 800x533

Podczas spotkania zorganizowanego przez Samorządowy Ośrodek Kultury z okazji Dnia Kobiet, nie zabrakło muzyki, śpiewu i tańca.

Każda z Pań, która 04 marca przybyła do SOK-u, przeżyła dzień pełen niezapomnianych atrakcji. Od godz.18.30 sala Ośrodka Kultury zapełniała się pięknymi paniami. Na to szczególne święto zaproszenie przyjęło ok 50 Pań z Panią Przewodniczącą Marianna Malinowską na czele, Paniami radnymi gminy Janowiec Kościelny, Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Waśniewie-Grabowie, Prezeskami Stowarzyszeń, Sołtyskami oraz członkiniami  Klubu Seniora „Niezapominajka”.  Każda z uczestniczek spotkania otrzymała od Wójta Gminy Pana Piotra Rakoczego okolicznościowego tulipana - w podziękowaniu za to, że "czynią ten świat piękniejszym i lepszym".

Zgromadzone kobiety mogły odprężyć się przy dźwiękach muzyki granej przez zespół EVEREST.  Podczas wieczoru nie zabrakło konkursów i zabaw, przygotowanych specjalnie z myślą o pięknych Paniach.
W miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku, można było oderwać się od codziennych trosk i problemów. Serdecznie dziękujemy wszystkim cudownym Paniom, które przybyły na to wyjątkowe - nasze święto.

Marzena Borkowska