IMG 7205 800x533

             W dniu 11.12.2019 w Samorządowym Ośrodku  Kultury w Janowcu Kościelnym odbyły się warsztaty metodą decoupage, na których powstały bombki  i świąteczne ozdoby.

            W warsztatach wzięli udział Seniorzy z klubu „Niezapominajka” oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Janowcu Kościelnym oraz Szkoły Podstawowej im. Zawiszy Czarnego w Waśniewie - Grabowie.

           Podczas warsztatów seniorzy wspólnie z dziećmi i wychowawcami robili świąteczne ozdoby na choinkę. Świąteczne warsztaty zorganizowane w Soku-u, można uznać za bardzo udane. Wszyscy uczestnicy już na kilkanaście dni przed świętami mogli poczuć wyjątkową atmosferę świąt, ale również dzięki takiemu spotkaniu udało się znaleźć sposób na integrację dzieci oraz seniorów. Każdy uczestnik wykazał się dużą inwencją twórczą w tworzeniu ozdób. Wspólna praca sprawiła im dużo radości. 

            Zapraszamy na następne warsztaty, które odbędą się już niebawem.

SOK

 

 

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku"