20190824 204158 800x600

Plenerowe Kino Letnie to pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne na terenie Gminy Janowiec Kościelny, jego głównym celem było ułatwienie mieszkańcom dostępu do kultury oraz działania profilaktyczne przeciw alkoholizmowi. 

         W czasie imprezy zostały wyświetlone dwa filmy: "Kumple z dżungli"- bajka dla najmłodszych oraz „Wychodne mamusiek”- film dla dorosłych. Między seansami został wyświetlony film profilaktyczny, dotyczący zagrożeń jakie wynikają z nadużywania alkoholu oraz jakie niebezpieczeństwo niesie ze sobą spożywania alkoholu w okresie ciąży (zespół FAS).

         Na wieczór filmowy przybyło i obejrzało ponad 100 osób. Oba seanse były bezpłatne dzięki dofinansowaniu z GKRPA w Janowcu Kościelnym.

         Czas spędzony na leżakach „pod chmurką”, był doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków, każdy mógł się zrelaksować przy dobrym filmie.

SOK

 

Publikacja powyższych zdjęć ma na celu informowanie o działalności kulturalnej organizowanej przez Gminę Janowiec Kościelny / Wójta Gminy Janowiec Kościelny. W celu uzyskania szczegółowych informacji o przetwarzaniu danych osobowych prosimy skorzystać z tego linku"