adopcja psa 800x480

Program gminny „200+” skierowany jest do osób fizycznych, które zaadoptują pieska z listy zamieszczonej poniżej. Każdy kto przyjmie pupila do swojego domu, otrzyma jednorazową rekompensatę części kosztów utrzymania psa. Kwota rekompensaty wynosi 200 zł.

Każdy piesek jest wysterylizowany, odrobaczony i posiada pełen komplet szczepień.

Więcej informacji na stronie schroniska  „Podaj Łapę” http://schronisko.dzialdowszczyzna.pl/

Osoba odpowiedzialna za realizację programu: Pani Joanna Antczak tel. 896262515

Pieski objęte gminnym programem:

fela 450x600

FELA-suczka, mieszaniec, średnia, około 2 lat. Młoda, radosna i pełna miłości sunia gotowa do adopcji :) Zawzięta i pewna siebie - taka jest nasza Fela. Potrzebuje człowieka na już.

loka 400x600

LOKA- suczka, mieszaniec, mała, około 3 lat. Młodziutka, mała kuleczka chciałaby w końcu znaleźć dom :) Jest troszkę przestraszona, ale tym, że musi być właśnie w schronisku. Potrzebuje dużo miłości i czułości ze strony człowieka, aby mogła się otworzyć.

kaszmir 583x600

KASZMIR-samiec, owczarek niemiecki, duży, około 3 lat. Postawny, troszkę wycofany Kaszmir znalazł się u nas w schronisku. Dlaczego? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast to, że jest bardzo kochanym pieskiem, który miał kiedys domek i kochających go właścicieli. Kochających to może za dużo powiedziane bo gdyby było tak to Kaszmir nadal byłby w domu.

jano 400x600

JANO- Samiec, mieszaniec, duży, około 12 lat. Jest to przyjacielski, kochany i grzeczny psiak, który od 2015 roku czeka na swojego wybawiciela. Jest bardzo zgodny z innymi psami, nie wykazuje agresji. Uwielbia być czesany.

lora 538x600

LORA- suczka, w typie owczarka niemieckiego, duża, około 9 lat. Kochana, łagodna i przyjacielsko nastawiona do człowieka- taka jest Lora. Lubi spędzać czas na wybiegu, uwielbia być głaskana , a przede wszystkim kocha dostawać smakołyki.

olimp 450x600

OLIMP- samiec, mieszaniec, średni, około 5 lat. Kocha przebywać z człowiekiem na wybiegu czy też na spacerach. Jest bardzo sympatycznym pieskiem, który czeka aż ktoś go zabierze do swojego nowego domku. Bardzo łagodny i przyjazny.

bronus 400x600

BRONUŚ- samiec, mieszaniec, duży, około 6lat. Łagodny i przyjazny psiak. Troszkę przestraszony ale wszystko da się wypracować, aby zaufał do końca człowiekowi. Osoby, które już zna czuje się w ich towarzystwie bardzo dobrze.

elena 450x600

ELENA-suczka, mieszaniec, średnia, około 4lat. Bardzo wesoła i przyjazna sunia. Szybko potrzebuje domu, ponieważ nie radzi sobie w schronisku. Bardzo łagodna .

baki 400x600

BAKI- samiec, mieszaniec,średni, około 4 lat. Baki jest troszkę nieufny do człowieka, lękliwy. Ale gdy już zapozna się z człowiekiem jest bardzo kochany i przyjazny. Troszkę ma problemy z chodzeniem na smyczy ale da się to wypracować.

azor 400x600

AZOR- samiec,mieszaniec, mały, około 4lat. Jeśli ktoś chciałby psiaka, aby go bronił to Azor jest idealnym kandydatem na przyjaciela :) Obszczeka wszystko i wszystkich aby bronić swojego :) Potrzebuje jeszcze czasu aby zaufał człowiekowi.

oreo 800x556

OREO- samiec, mieszaniec, średni, około 4 lat . Wesoły, sympatyczny psiak, który szuka właściciela. Uwielbia spacery , dość długie i intensywne :) Osoba, która uwielbia biegać bądź lubi długie spacery będzie miała odpowiedniego przyjaciela :)