Artykuły z kategorii

Turystyka i promocja regionu

„Podróże kształcą" - spotkanie z po…

07-10-2019

W dniu 03.10.2019. w Samorządowym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty, zorganizowane dzięki współpracy z  Miejską Bibliotekę Publiczną w Nidzicy.  Mottem przewodnim było hasło  „ Podróże kształcą”. Tym razem gościem Samorządowego...

Więcej

Kultura

Kolejne warsztaty rękodzieła w SOK

11-10-2019

W dniu 09.10.2019r. w Samorządowym Ośrodku Kultury, odbyły się kolejne warsztaty rękodzieła gdzie specjalnymi gośćmi byli Państwo Godlewscy. Pokazali nam swoje prace i trochę o nich opowiedzieli. Pani Anna i...

Więcej

Edukacja i Sport

Projekt Erasmus+ „Szacunek dla naszego d…

03-10-2019

W dniach 18-24 września 2019 roku w ramach realizacji projektu Erasmus+ „Szacunek dla naszego dziedzictwa”, troje nauczycieli naszej szkoły ( koordynator p. Piotr Szczepkowski, i nauczyciele historii- p. Sylwia Szczepkowska...

Więcej

Polityka Społeczna

Świadczenie wychowawcze/ Punkty przyjmow…

23-03-2016

Świadczenie wychowawcze Celem świadczenia wychowawczego jest częściowe pokrycie wydatków związanych z wychowywaniem dziecka, w tym z opieką nad nim i zaspokojeniem jego potrzeb życiowych. Świadczenie wychowawcze przysługuje matce, ojcu, opiekunowi faktycznemu dziecka...

Więcej

LISTA RADNYCH

RADY GMINY JANOWIEC KOŚCIELNY

kadencja 2018-2023

1.Malinowska Marianna – Przewodnicząca Rady Gminy, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.Wesołowski Marcin- Wiceprzewodniczący Rady Gminy, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3.Borkowski Michał, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.Duchna Bożena, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.Górna Paulina Anna, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.Krajewski Karol, emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7.Nowosielska Teresa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8.Olszewska Jolanta, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9.Opalińska Jadwiga, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10.Radzymiński Robert Andrzej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11.Rembowska Anna, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12.Rogalski Piotr, emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13.Rudzińska Ewa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14.Rybacka Anna, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
15. Żebrowska Elżbieta, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIuro Rady Gminy :  Monika Ławicka , emial:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 896262062

 

 

INTERPELACJE I ZAPYTANIA RADNYCH