Artykuły z kategorii

Kultura

Imprezy, wydarzenia w czasie pandemii

12-05-2020

W związku z panującym stanem epidemiologicznym , kierując się troską o bezpieczeństwo publiczne mieszkańców,  informuję, że planowane do końca czerwca 2020 roku  imprezy i wydarzenia sportowo-kulturalne nie odbędą się. Dotyczy to...

Więcej

Edukacja i Sport

Kolejny sprzęt do nauki zdalnej

02-07-2020

Kolejny sprzęt trafił do szkół. Tym razem o wartości 54 600. Gmina Janowiec Kościelny zakupiła sprzęt i oprogramowanie komputerowe w ramach grantu pn. Zdalna Szkoła +. Sprzęt jeszcze w czerwcu...

Więcej

Polityka Społeczna

Świadczenie wychowawcze/ Punkty przyjmow…

23-03-2016

Świadczenie wychowawcze Celem świadczenia wychowawczego jest częściowe pokrycie wydatków związanych z wychowywaniem dziecka, w tym z opieką nad nim i zaspokojeniem jego potrzeb życiowych. Świadczenie wychowawcze przysługuje matce, ojcu, opiekunowi faktycznemu dziecka...

Więcej

LISTA RADNYCH

RADY GMINY JANOWIEC KOŚCIELNY

kadencja 2018-2023

1.Malinowska Marianna – Przewodnicząca Rady Gminy, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2.Wesołowski Marcin- Wiceprzewodniczący Rady Gminy, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3.Borkowski Michał, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.Duchna Bożena, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5.Górna Paulina Anna, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6.Krajewski Karol, emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7.Nowosielska Teresa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8.Olszewska Jolanta, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9.Opalińska Jadwiga, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10.Radzymiński Robert Andrzej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11.Rembowska Anna, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12.Rogalski Piotr, emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13.Rudzińska Ewa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14.Rybacka Anna, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
15. Żebrowska Elżbieta, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
BIuro Rady Gminy :  Monika Ławicka , emial:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel: 896262062

 

 

INTERPELACJE I ZAPYTANIA RADNYCH